Протеклог викенда у Београду је одржано финално такмичење "Шта знаш о саобраћају". По један најбољи ученик из двадесет осам округа Србије у својим категоријама, показало је своје знање у саобраћајним прописима, али и умеће у вожњи бицикла на полигонима спретности и полигону практичног понашања у саобраћају. Наш округ, а и нашу школу, представљао је Марко Станкић, ученик 6. разреда. Након успеха на општинском (друго) и окружном такмичењу (прво место), Марко је и на републичком нивоу приказао завидно знање из ове области и остварио запажен резултат у конкуренцији ученика од шестог до осмог разреда.

202324 saobracaj