Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2018/2019:

• Уна Инђић
      • Александар Трајковски
      • Дариа Варађанин
      • Марко Радловић
      • Лена Ашлер
      • Леа Бајин
      • Борис Бодрожић
      • Слободан Мишков

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Соња Матијевић и Драгана Воларов.