FBSee PRO edition

Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian Russian Spanish
 
 
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Општинска такмичења

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Марина Радивојша, 5. разред, III место, пласман на окружно такмичење
Дејан Црногорац, 7. разред, III место

БИОЛОГИЈА

Дуња Бајић, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Новак Деспотовић, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Ирина Имброњев, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Александар Трајковски, 6. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Јелена Лукућ, 7. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Јована Завишин, 7. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Лена Ашлер, 7. разред, III место
Таша Зирамов, 7. разред, III место

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 7. разред, I место, пласман на окружно такмичење
Ана Лукић, 5. разред, I место, пласман на окружно такмичење

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Слободан Мишков, 7. разред, I место

МАТЕМАТИКА

Новак Деспотовић, 5. разред, I место, пласман на окружно такмичење
Ђорђе Рожић, 4. разред, пласман на окружно такмичење
Дуња Бајић, 5. разред, пласман на окружно такмичење
Ана Лукић, 5. разред, пласман на окружно такмичење
Огњен Јовандић, 5. разред, пласман на окружно такмичење

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Ана Бајић, 8.разред, III место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - ФУДБАЛ

Девојчице: Тијана Влашић, Милица Вељковић, Тара Којић, Мина Милосављев, Дуња Мутавџић, Станислава Сараволац и Јелена Шицар, II место
Дечаци: Стефан Бајшански, Стефан Бикић, Борис Бодрожић, Вук Лекић, Матеја Јарић, Предраг Пајић и Душан Петровић, II место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - СТОНИ ТЕНИС

Матија Ђурђев, 8. разред, I место, пласман на окружно такмичење

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - ПЛИВАЊЕ

Теодора Станчић, III место делфин, пласман на Републичко такмичење
Емилија Милосав, II  место прсно, пласман на Републичко такмичење
Огњен Адамовић, II место краул, пласман на Републичко такмичење
Марко Радловић, VII место прсно, пласман на Републичко такмичење
Небојша Јокић, VIII место краул, пласман на Републичко такмичење
Стефан Бикић, VIII место прсно, пласман на Републичко такмичење

Претрага

Часопис

Огласна табла

Распоред звона

RasporedZvonaNizaSmenaModul

RasporedZvonaVisaSmenaModul

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com