Поводом Дана Црвеног крста, данас је организована манифестација Фестивал младости хуманости љубави и лепоте. Нашу школу представљали су ученици 6. разреда: Зоја Деспотовић, Анђела Кнежевић, Лука Гашић, Давид Мохачи, Лука Гашић и Михајло Миланов.

Они су одговарали на питања о историјату Црвеног крста, добровољном давалаштву крви, болестима зависности, безбедности у саобраћају и трговини људима. Учествовало је 9 екипа из основних школа наше општине.

Наша екипа је освојила 1. место. Честитамо им!
202324 crveni krst