Основна школа ,,Вук Караџић" прославила је свој 73. рођендан у среду, 8, новмбра. Тим поводом организован је концерт у коме су уживали ученици, родитељи, пријатељи школе и остали многобројни посетиоци. Концерт је започет химном школе, а после низа нумера које су разнежиле присутне, деци се придружио и Милан Прунић Дума. Он је заједно са дечјим хором отпевао своју нумеру ,,Сећања и световања". Ово је уједно била и прилика да се најбољим ученцима одају признања за претходну школску годину. Награда за ђака генерације припала је Владислави Петровић, док је титулу најбољег спортисте понела Теодора Станчић. Фонд ,,Велинка Тешин" и ове године наградио је ученике за изузетан успех из области књижевности. У претходној школској години пет ученица је добило ово признање: Владислава Петровић, Ђурђина Петровић, Тијана Стојковић, Дуња Рађеновић, Теодора Иветић. Овом манифестацијом завршена је вишедневна прослава рођендана школе.

Више фотографија на овом линку.

202324 dan skole