Размишљајући како да се на другачији, креативан и деци занимљив начин обележи Дан школе дошло се на идеју да за ученике и родитеље Основне школе ,,Вук Караџић“ буду организоване радионице у којима ће уживати и едуковати се наши ђаци. У фискултурној сали, у уторак, 7. новембра у поподневним часовима реализовано је више радионица. Тако су ђаци уживали у хемијским огледима, биолошким истраживањима, експериментима из физике, научили су како да од папира израђују разне предмете и животиње, како да на једноставан начин насликају мотиве који потичу из јапанске културе, а бројни ђаци су чекали у реду  желећи да се окушају у роботици. Ово је био још један изванредан дан за ученике наше школе, само један од многих  у низу којим се обележава прослава Дана школе.

Више фотографија на овом линку.

202324 radionice