Наша школа је 9. новембра, у складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом, обележила Дан школе у фискултурној сали.

Скромно и пригодно, уз жаљење што се 70-годишњица рада школе не слави уз велико весело окупљање, директор Оливера Лазић је у присуству запослених, градоначелника Николе Лукача и чланице Градског већа за образовање и културу, Милене Живков, доделила награде ђаку и спортисти генерације као и награде из Фонда Велинка Тешин ученицима који су показали изузетан допринос у области српског језика и књижевности.

Припремљена је онлајн приредба, односно кратак филм о животу и раду Вука Караџића, у ком су наши ученици показали своје таленте за глуму и рецитовање.

После вишедеценијског успешног рада испраћена је у пензију драга колегиница, изузетан педагог и наставник математике, Весна Киурски.

202021 dan skole

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com