У оквиру међународног пројекта "Интеркултуралне мапе пријатељства" који је трајао седам седмица ученици другог разреда наше школе су успешно завршили све задатке, остварили циљеве пројекта и заслужили сертификате. Ученици су својим креативним и успешним активностима рушили родне и друге врсте предрасуда и стереотипа, спровели низ хуманитарних акција на нивоу школе и града, излистали стереотипе професионалне оријентације и урадили маске за астронаутицу и цвећара Цветка. Својим ангажовањем су срце своје школе и града уписали на овој јединственој мапи пријатељства.

201920 mape

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com