У Покрајинском секратаријату за спорт и омладину у Новом Саду на свечаном пријему награђени су  11. децембра најталентованији ученици из Војводине за изузетна постигнућа у различитим областима образовања.

Новаку Деспотовићу, ученику седмог разреда ОШ,,Вук Караџић“ и наставници Весни Киурски, његовом ментору, уручено је посебно признање за постигнуте врхунске резултате  у области математике. Подсећамо да је Новак прошле школске године освојио златну медаљу на Међународном математичком такмичењу ,, Кенгур без граница“ остваривши максималних 150 бодова, а да је завидне резултате имао и на републичким такмичењима из физике и информатике и рачунарства.

Награда Таленти 2019. сигурно ће дати нашем ученику још већи подстрек да ради и истрајава како би се и у будућности налазио само међу најбољима.

201920 talenti

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com