Дан школе и 69 година од оснивања наше школе обележени су ове године прве недеље новембра, радно и кроз низ активности, спортских сусрета, културно уметничких дешавања и радионица.Ђаци су имали радионице из различитих области и могућност да се ангажују из физике, хемије, географије, историје, калиграфије, да покажу знања језика... На сам Дан школе ученици су мењали маставнике и учитеље. Ученици првог разреда правили су сове, поклончиће за другаре из вртића. Дочек и разне игрице за предшколце организовале су учитељице четвртих разреда са својим ученицима. Ученици 2. разреда су имали дружење са глумцем. 7.11. је било завршно вече,које је осмишљено као свечаност на којој су присуствовали радници школе, пензионери, представници Савета родитеља и ученици. Свечано су уручене дипломе и признања ученицима који су прошле школске године завршили 8. разред.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

201920 dan skole