На конкрсу „Заштита за све“ такмичили су се ученици првог разреда са учитељицом Десанком Ристић који су послали радове на тему ДВА ЛИЦА СУНЦА и освојили награду - УВ индикатор који ће бити постављен у школи. Наши прваци су својом креативношћу, оригиналношћу и разумевањем теме заслужили ову вредну награду која ће бити од користи школи и околини.

У вези са тим представници Еуцерина и др Јолић су нашим ученицима одржали предавање на тему ЗАШТИТА ОД ИЗЛАГАЊА СУНЦУ и том приликом поклонили ученицима креме за заштиту од сунца.
201819 eucerin