У сусрет васкршњим празницима, на Велики петак 2018. године, у Руском Селу организована је радионица, дружење ученика и фарбање и украшавање васкршњих јаја. Радионицу је организовао наш вероучитељ Слободан, иначе и свештеник у Руском Селу. Око цркве су се окупила деца и мештани, који су дошли да подрже ову дивну манифестацију. Учесници радионице били су ученици наше школе и деца из Руског Села. Међу најлепше украшеним и офарбаним јајима нашло се и јаје наше ученице Сање Крстић, која је била најуспешнија на овом такмичењу. Дружење деце је протекло у одличној атмосфери захвљујући нашем вероучитељу Слободану и дивним домаћинима који су се трудили да нам ово дружење буде посебно и за памћење.

vaskrs2018

Фото галерија.