Почетак септембра је 16. годину резервисан за Мамутфест и прославу Кикиног рођендана. Ученици наше школе су били и ове године на креативној рођенданској прослави коју је организовао кикиндски Музеј. Гледали смо едукативан филм о Кики, правили свој амулет, вајали, процењивали тежину зуба мамута и уживали у бројним радионицама. Презентован је и пројекат "Музеј у очима деце". Посебну пажњу је привукла изложба дечјих радова насталих на радионицама "Музеј у очима деце". Ученица 1/1 Невена Симић је освојила Награду за свој ликовни рад.

202223 Mamut fest