Поводом обележавања Светског дана Црвеног крста, 9. маја, је на тргу организовано такмичење 13. Фестивал младости, хуманости, љубави и лепоте.

Ученици 6. разреда из 10 основних школа наше општине су се такмичили у познавању области, као што су историјат Црвеног крста, добровољно давалаштво крви, болести зависности, трговина људима, прва помоћ и безбедност у саобраћају.

Нашу школу представљали су: Мина и Матеја Радивојша, Маша Ердељан, Дуња Грбанушић, Дуња Савић и Јелена Радивојац и они су освојили 1. место.
202122 crveni krst