Биологија

Окружно такмичење из билогије:
Лена Ашлер, ученица 5. разреда, 2. место,
Вељко Лукач, ученик 5. разреда, 3. место,
Максим Јесић, ученик 6. разреда, 3. место,
Немања Новаковић,ученик 7. разреда, 3. место.

Географија

На окружном такмичењу из географије Матеј Имброњев, ученик 8 разреда, освојио је прво место и пласирао се на Републичко такмичење. Честитамо!

Математика

На регионалном такмичењу из математике Милош Иветић, ученик седмог разреда, освојио је прво место. Честитамо!

Џудо

На регионалном школском такмичењу у џудоу, одржаном у Зрењанину, ученица 4. разреда Дуња Мутавџић освојила је прво место, Милош Иветић, ученик 7. разреда освојио је друго место и Матеј Којић, ученик 5 разреда освојио је треће место. Они су се пласирали на Републичку школску олимпијаду. Честитамо!