Мини атлетика

Дариа Варађанин, IV разред - 2. место у бацању вортекса
Катарина Радивојевић и Марко Радловић, IVразред - 3. место у бацању вортекса
Тара Којић, VI разред - 1. место у трчању на 300 м и Јелена Шицар, VI разред - 3. место у трчању на 300 м.

Географија

Матеј Имброњев је освојио друго место на општинском такмичењу из географије и пласман на окружно. Честитамо!

Физика

На општинском такмичењу из физике ученици наше школе Младен Миросављев из шестог и Милош Иветић из седмог разреда освојили су пласман на окружно такмичење. Честитамо!

Хемија

На општинском такмичењу из хемије Вук Псодоров, ученик 7. разреда наше школе, пласирао се на окружно такмичење. Честитамо!

Историја

На општинском такмичењу из историје Слободан Мишков, ученик 5. разреда наше школе, освојио је треће место и пласирао се на окружно такмичење. Честитамо!

Математика

На општинском такмичењу из математике, ученица 3. разреда, Марина Радивојша, освојила је друго место а Дуња Бајић и Огњен Јовандић, такође ученици 3. разреда, освојили су треће место. Ученици виших разреда, Лена Ашлер из 5, и Милош Иветић из 7, остварили су пласман на међуопштинско такмичење. Честитамо!